E daje, scriveme, nun te magno!

/r̩ ˈdaː.je ˈskriː.ve.me nun te ˈmaɲ.ɲo/
Romanesco: Śmiało, pisz, nie zjem Cię!

    Kontaktuję się w sprawie:Współpracy reklamowejLekcji dla firmyMentoringu 1:1Lekcji grupowychInne